Пятница, 29.03.2024, 10:59

Мы и наш мир/The history of our club. - Страница 23 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Тестовый раздел » КЛУБ FMC КИРОВОГРАД » Мы и наш мир/The history of our club. (Все, кто связан со стендовым моделизмом в г. Кировограде.)
Мы и наш мир/The history of our club.
ШатохинДата: Четверг, 27.02.2014, 22:19 | Сообщение # 441
Полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 4
Статус: Offline
Присоединяюсь к твоим словам!
 
Malleus-MaleficarumДата: Четверг, 27.02.2014, 23:26 | Сообщение # 442
Подполковник
Группа: Лидеры
Сообщений: 78
Статус: Offline
Согласен со всеми! думаю все перегорит!

Жизнь на костер МОДЕЛИЗМА!
 
Brain-007Дата: Понедельник, 03.03.2014, 05:18 | Сообщение # 443
Сержант
Группа: Проверенные
Сообщений: 10
Статус: Offline
Цитата fmc ()
Дим, а вот это, уже переход на личности! Вы можете с Игорем не уважать друг друга, но в данном случае он как раз по рыцарски вышел с открытым забралом, а ты оскорбляешь его, прячась под не понятным ником, да еще и открещеваешься от собственного имени, говоря о себе в третьем лице. Это как то не красиво, да и не по мужски.
Эх, не успел сообщения уже подредактировали! Значит графу можно оскорблять и переходить на лично, а нам простым людям ай ай ай... Я не от кого никогда не прятался и под каждым своим словом готов подписаться, как и раньше, я не конфликтный человек и оскорблять кого бы то ни было мне большого удовольствия не доставляет, если я не прав могу и извиниться, но и в обиду себя не дам, а наглую ложь и оскорбления считаю нужным ответить. Мог бы и под своим именем, но администрация данного сайта, банит всех у кого точка зрения диаметрально противоположна вашей. Пример, не только я но и другие участники этого форума, которых здесь осталось не много, имена тех кого банили не буду перечислять. Стараюсь быть корректным, может и дойдёт до кого надо, это сообщение.
Цитата Шатохин ()
Я за выставку ничего не говорю.
  Большое спасибо! И великий вам поклон граф и благородный рыцарь мальтийский и родосский!???, что соизволили посетить нашу скромную выставку, я к сожаления (для вас) не благородного происхождения поэтому выражаюсь, как умею - по простому. Я совершенно не хотел Вас оскорбить. Вы уважаемый человек, как моделист - победитель множества международных конкурсов, в нашей стране вам нет равных, не то что мы - любители и дилетанты, да ещё детей хотим привлечь, заинтересовать стендовым моделизмом, чтоб по подворотням не лазили и делаем это на общественных началах как умеем и не к лицу вам, как дворянину распускать лживые слухи придуманные кем то  о том, что мы хотим на этом заработать, в мошеннический способ украв какие то документы.
 Попрошу господина Петрова объяснить пожалуйста какие документы когда и как я (мы) у него украл(и). По подробней, чтобы все понимали о чём речь. Я уже говорил, что у меня находится положение клуба ИТСМ 1989 года, которое мне передал Владимир Ганзин (там его подписи) есть  свидетели, в том числе и его дочь, так как этот документ хранился у него дома,  он уже давно не имеет особой ценности и  находится в нашем архиве. А если вы вдруг вспомнили через 17-18 лет о клубе и каких то документах (а были ли они у вас) и решили что мы что то присвоили или украли и продолжаете об этом всем рассказывать, то это называется клевета порочащая чужое имя. И в следующий раз мы сможем с вами встретится уже не в гараже, а в суде. Не расценивайте это как угрозу,просто  в этом случае по другому наверно не получиться. Я самодостаточный человек, я меня хорошая робота, прекрасная семья, и несколько увлечений, мне не нужно цепляться за звание председателя клуба (это в основном лишняя головная боль и трата личного времени и больше ни чего)я лишь хочу чтобы у нас был клуб, как место встречи всех моделистов города и спасибо всем энтузиастам кто сохранил наш клуб, а выслушивать заявления оскорбительного характера надоело.

Добавлено (03.03.2014, 05:18)
---------------------------------------------

Цитата Petrov ()
Кому як не Цисю можна гордитися за те що у нього вийшло і виставка та і створення клубу, а ті що сиділи у куточку тепер п'ятами б'ють себе у груди "Дивіться яки ми молодці"... Ладно, це їхні справи то хай самі розбираються. Володимиру можна побажати успіху у здійсненні всього що він задумав!
Вы наверно лучше всех знаете как было. Вы входили в состав оргкомитета выставки и видели кто что делал и какие вопросы решал. Нам помогали очень много людей, которых мы все привлекали, каждый со своей стороны. Большое спасибо Ивану и его "активному" энтузиазму, человек сам предложил помощь и участие. А клуб был есть и будет, как бы кому не хотелось, мы лишь зафиксировали этот факт на бумаге, кое кто с 92-го года об этом не позаботился!
 
ВПКДата: Понедельник, 03.03.2014, 10:35 | Сообщение # 444
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Цитата Brain-007 ()
Нам помогали очень много людей, которых мы все привлекали, каждый со своей стороны.
Т.е. вы, Дмитрий, отрицаете ведущую роль и главную инициативу Володи в организации выставки и считаете, что сделали не меньше. Так и запишем. Ваньке респект!  biggrin


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
PetrovДата: Вторник, 04.03.2014, 21:37 | Сообщение # 445
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Цікава річ у тебе виходить Дмитрію. Обгадив усіх, а сам молодець. Навідь з погрозою. Почнемо з того що я не "господин", а по друге  не я піднімав питання про колишній клуб до тогож я не запевняв, а запитав у тебе як ці бумаги опинилися у тебе. На зустрічі я запитав також хто приходив до моєї дружини по ці бумажки і хто сказав що вони потрібні для переоформлення. Тоді чому це не було зроблено? Моя дружина дуже добре знала Володимира Ганзина, бо він часто бував у нас вдома. Ще я запитав вас ( тебе і у Сергія) чому не була, як керівниками,проведена виставка про яку знали і готовилися усі, про яку було договорено і тільки треба було уточнити час проведення. Тобто я задавав запитання, а не уточнював щось. На ці питання ні ти, ні Сергій не змогли дати відповіді. До тогож на зустрічі ти сказав що ці бумаги тобі дав М. Загреба, тепер ти пишеш що Ганзін. Не стиковка. Ладно спишимо на забуття. Після того я ( як що ти пам'ятаєш ) пішов бо мені стало не цікаво. Так де ти бачиш наклеп? Те що ти написав про себе так я радий за тебе! Щастя і успіху у подальшому житті!
  Що до організації виставки я можу зробити висновки зі слів Володимира Цися. Так він згадував про допомогу Івана та Сергія на заключному етапі. Так що це запитання не до мене.
 Ще запитання до тебе. Хтось з нас гадить у вас на сайті? Так чому ти дозволяєш це робити тут?
 
fmcДата: Вторник, 04.03.2014, 22:03 | Сообщение # 446
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Ну, вот, и мне досталось за то, что похвалил  happy , так мне и надо!
 
fmcДата: Вторник, 04.03.2014, 22:10 | Сообщение # 447
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Цитата Brain-007 ()
Эх, не успел сообщения уже подредактировали! Значит графу можно оскорблять и переходить на лично, а нам простым людям ай ай ай... Я не от кого никогда не прятался и под каждым своим словом готов подписаться, как и раньше, я не конфликтный человек и оскорблять кого бы то ни было мне большого удовольствия не доставляет, если я не прав могу и извиниться, но и в обиду себя не дам, а наглую ложь и оскорбления считаю нужным ответить. Мог бы и под своим именем, но администрация данного сайта, банит всех у кого точка зрения диаметрально противоположна вашей. Пример, не только я но и другие участники этого форума, которых здесь осталось не много, имена тех кого банили не буду перечислять. Стараюсь быть корректным, может и дойдёт до кого надо, это сообщение.

Да, у нас действительно, банят хамов и мерзавцев, и тебе это должно быть знакомо.  Но, все же потом дают слово, в надежде, что люди меняются.
Игорь, как и ты имеет право высказаться, при этом он тебя не оскорбляет, а ты хамишь.
 
EroDromoДата: Вторник, 04.03.2014, 22:54 | Сообщение # 448
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
В мене питання до Петрова Олега Івановича. Воно таке. Є громадська організація і вона, щоб підтверджувати своє існування, повина через певний відрізок часу подавати відповідний позов до органів влади на кшталт свого підвердження наявності та продовження існування. Скажіть будь ласка, коли ви були головою клубу за часів СРСР та після 1991 року, з якою регулярністю ви  це робили? Дякую за увагу.
 
ВПКДата: Среда, 05.03.2014, 00:53 | Сообщение # 449
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Цитата Petrov ()
Ще запитання до тебе. Хтось з нас гадить у вас на сайті? Так чому ти дозволяєш це робити тут?
Сначала, г-н Петров, попробуйте у них зарегистрироваться.

Добавлено (05.03.2014, 00:53)
---------------------------------------------
Эдик, а ты, кстати, на сайте ИТСМ зарегистрирован?


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
PetrovДата: Среда, 05.03.2014, 01:04 | Сообщение # 450
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Цитата EroDromo ()
В мене питання до Петрова Олега Івановича. Воно таке. Є громадська організація і вона, щоб підтверджувати своє існування, повина через певний відрізок часу подавати відповідний позов до органів влади на кшталт свого підвердження наявності та продовження існування. Скажіть будь ласка, коли ви були головою клубу за часів СРСР та після 1991 року, з якою регулярністю ви  це робили? Дякую за увагу.

За часів СРСР треба було раз на  рік подати список членів клубу з адресами проживання, адресою клубу з документальним підтверженням КВЛУ ЦА що наш клуб веде роботу.

Добавлено (05.03.2014, 01:04)
---------------------------------------------

Цитата ВПК ()
Сначала, г-н Петров, попробуйте у них зарегистрироваться.

 Я зарегистрований у них на сайті. Заходжу дуже рідко. Що є проблема?
 
EroDromoДата: Среда, 05.03.2014, 01:38 | Сообщение # 451
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline

Цитата Petrov ()
За часів СРСР треба було раз на рік подати список членів клубу з адресами проживання, адресою клубу з документальним підтверженням КВЛУ ЦА що наш клуб веде роботу.
Дякую за відповідь.
Вибачаюся, що морочу голову. Але вже набридло мусолити тему, яка давно відійшла в минуле і залишилися лише спогади. Ви людина, яка була при становлені клубу і зараз приймаєте участь в модельному житті міста. Тому я звернувся до Вас, щоб прояснити деякі деталі офіційної діяльності громадських організацій, де Ви маєте досвід. З Вашої відповіді виникло наступне запитання.
-Чи я правильно зрозумів, що громадська організація має бути обов'язково "приписана" до якоїсь установи де вона проводить зібрання чи ні?
 
fmcДата: Среда, 05.03.2014, 02:43 | Сообщение # 452
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Цитата EroDromo ()
-Чи я правильно зрозумів, що громадська організація має бути обов'язково "приписана" до якоїсь установи де вона проводить зібрання чи ні?

Эдик, сейчас уже нет, а вот отчет - ежеквартальный, если организация "не прибуткова"
 
ВПКДата: Среда, 05.03.2014, 10:19 | Сообщение # 453
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Цитата Petrov ()
Я зарегистрований у них на сайті. Заходжу дуже рідко. Що є проблема?
Попробуйте с Эдуардом перенести дискуссию к ним. smile


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
PetrovДата: Среда, 05.03.2014, 20:08 | Сообщение # 454
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Цитата EroDromo ()
-Чи я правильно зрозумів, що громадська організація має бути обов'язково "приписана" до якоїсь установи де вона проводить зібрання чи ні?
 На питання відповів Володимир тому не буду повтрюватися.
Цитата ВПК ()
Попробуйте с Эдуардом перенести дискуссию к ним.
На мою думку ми не дискутуємо. Це така форма спілкування: запитання- відповідь. Відносно до твоєї пропозиції(?) то у мене особисто немає бажання там піднімати якесь питання. Я писав вже, що я дуже рідко на той сайт заходжу тай то на  прохання В. Цися подивитися на його моделі. Як що у тебе є таке бажання- будь ласка.
 
ВПКДата: Среда, 05.03.2014, 20:38 | Сообщение # 455
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Цитата Petrov ()
Як що у тебе є таке бажання- будь ласка.
не-а, предоставим им самим хоронить своих мертвецов. Но в действиях Эдика есть своя логика.  wink


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
EroDromoДата: Среда, 05.03.2014, 23:00 | Сообщение # 456
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
Цитата Petrov ()
На мою думку ми не дискутуємо. Це така форма спілкування: запитання- відповідь.
Дякую за розуміння та підтримку спілкування.
Навіщо я підняв ці питання, дам розгорнуту відповідь. ЦЕ МОЯ ТОЧКА ЗОРУ, якщо є
бажання до конструктиву - будь ласка.
1. Я так розумію, що наш клуб, створений ще за часів СРСР, давно почив в бозі.
Особливо з юридичної точки зору - це факт.
- Приведу свою лінію розвитку ситуації. Бажаєте доповнити чи поправити,
буду вдячний. В перід економічної розрухи ми владнували своє життя в міру своїх
здібностей та можливостей. Був період, коли пошуки роботи вимагали нашої
відсутності на дуже тривалий час, інколи на роки, з нечастими можливостями
провідати рідних та близьких людей. Так склалося, що люди, які мають відношення
до керівництва клубу також були змушені підтримувати свої сім'ї та дітей,
відлучаючись на далекі заробітки. Частково по собі знаю, що це таке. Клуб в цей
час існував, можливо вже і без юридичної складової. Наш колектив знали в клубі
"Авіатор", тому перепон для зібрань не було для тих, хто туди
приходив. Тим паче за нами ніколи не було бешкетних витівок. Нам довіряли. В
цей час робилися спроби та проводилися виставки. Деякі за чиєюсь ініциативою,
деякі на прохання до певних дат, тощо. Для формалізації певних відносин, під
час підготовки до виставки потрібні документи, які дають змогу ідентификувати
клуб моделістів як громадську організацію. Так, як ці віднисини не носили
комерційний характер та не супроводжувалися фінансовими домовленостями,
відношення до паперів від нашого клубу були формальні. Достатньо було їх
наявності без вивчення їх легетивності на данний час. КРУ такі відносини не
деструктурує. За цей період був перевибраний новий голова та секретар клубу.
Головою став Ганзін В. Ю. секретарем Сєдов С. Але згодом і Ганзін В. Ю. склав
повноваження, тривалі відрядження не давали змогу в повній мірі виконувати свої
обов'язки. Головою був обраний Лавренчук Д. Шлях установчих паперів клубу та
печатки є такий? Знак питання стоїть ПРИНЦИПОВО, для можливості корегування
цього питання. Спочатку документи від Петрова О. І., його жінкою, були передані
делегації людей в складі (Ганзін, Білоусов, Загреба, Лавренчук, Сєдов -
відкоругуйте, хто більш точно знає). Документи перебували у Ганзіна В. Ю. на
час його головування, а після обранням головою Лавренчука Д., опинилися в
нього. Вибрання голови та секретаря відбувалося на зборах клубу присутніми на
той час там людьми.
- Тому, де факто, юридично клуб склав повноваження, коли вчасно не були
поновлені його документи. Те що клуб існував як зібрання ентузіастів тоді і
існує зараз в різних спільнотах є фактом. Але на мій погляд це вже не має
відношення до "старого" клубу.


Сообщение отредактировал EroDromo - Четверг, 06.03.2014, 01:31
 
PetrovДата: Среда, 05.03.2014, 23:31 | Сообщение # 457
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Едуарде, дякую! Ти перший який дав відповідь на моє запитання. Ви "варилися" у тіх подіях коли я був далеко від дому. Може хтось доповнить, уточнить, але мені достатьньо і цього.
Цитата EroDromo ()
Тому, де факто, юридично клуб склав повноваження, коли вчасно не були поновлені його документи.
 
Про це я говорив раніше, але мені заперечували тай зараз заперечують.

Добавлено (05.03.2014, 23:31)
---------------------------------------------

Цитата ВПК ()
Но в действиях Эдика есть своя логика.
 
Тепер зрозуміло про які дії йде мова.
 
EroDromoДата: Четверг, 06.03.2014, 00:05 | Сообщение # 458
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
2. Другий етап. З плином часу життя почало вертатися на круги свої. Члени клубу, в майже повному "старому" складі, та нові люди почали збиратися разом. Відбулася виставка в Педуніверситеті. Потім виставка в клубі Компанійця і фініта ля комедія. Що сталося під час організації та проведенні виставки, хай розкажуть люди які цим займалися, якщо зможуть чи захочуть. Але на зборах, перед виставкою, обговорювався формат вистаки, місце, час та інші організаційні питання, які були винесені на розсуд громади. Питання оформлення особистих табличок під моделі я не важав критичним. Тому хто її зробив і кому вона належала на даний час (як куплена чи виміняна), на мій погляд є рядовим питанням, яке теж було вирішене. ТЕ ЩО БУЛО НА МІЙ ПОГЛЯД НЕ ПРОЗОРО, це питання судійства. Ніякого складу жюррі не було озвучено як і сам факт нагородження. Спонсори і підримка міською радою (з певним бюджетом) були, але кому, за що і на яких підставах що видавалось, було вирішенно кулуарно, без будь яких публічних чи судівських обговорень. Тому що це виставка, а не змагання і тому подяка мала цільовий характер, а всім небайдужим - велика подяка. На той час всі знали, що Лавренчук Д. є голова клубу, а Сєдов С. секретар. Хоча, на мій погляд, формально. Чому, я об'яснив в пункті №1. Під час попередньої виставки та підготовки і проведення цієї виставки нікого це не хвилювало, аж до дня її закриття. Притому, що організацією виставки займалися Лавринчук Д., Сєдов С., Шатохін І., Параскева В. Аж раптом  ми всі стаємо свідками в день закриття виставки, що зараз створюється новий клуб ім. Мацієвича. В заключний день, на урочистому зібрані об'явлено, ми тепер клуб ім. Мацієвича, з головою, секретарем та замом - від нас підпис згоди. Частина людей не підписала документ, частина людей відкликала свій підпис - тому вони в опалі і є людьми, які зруйнували клуб. Частина людей, в тому числі і я, поставили підпис і мали змогу бачити розвиток подій клубу ім. Мацієвича. На час цих подій, попередній голова клубу. Петров О. І. був відсутній і ніяк до цих подій не був причетний. Можливо я був не на всіх зібраннях по підготовці до вистаки, а лише на двох, і тому не приймав участі в обговорені в переформатувані клубу, але я не від кого про це і не чув, що велась така підготовка. Тому, при перебегі таких подій. утворилося два клуби. Ті, хто не вступив до клубу Мацієвича, збиралися на "старому" місці. Чи поновили вони документи під "старою" назвою клубу, чи так все і залишилося, в формальному стані, мені не відомо. Шляхи розішлися. Вони вели своє життя, свої вистави і т.д.


Сообщение отредактировал EroDromo - Четверг, 06.03.2014, 01:40
 
PetrovДата: Четверг, 06.03.2014, 00:31 | Сообщение # 459
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Хотілося щоб ще хтось поділився спогадами і свій погляд на  ті події.
 
ВПКДата: Четверг, 06.03.2014, 00:43 | Сообщение # 460
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Цитата EroDromo ()
Чи поновили вони документи під "старою" назвою клубу, чи так все і залишилося, в формальному стані, мені не відомо.
Ну мы же вроде это с В.Ц. обсуждали - по сути он зарегистрировал новый клуб под старым названием. В чем собственно проблема? Ну кроме личных ....э.....нестыковок.


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
Форум » Тестовый раздел » КЛУБ FMC КИРОВОГРАД » Мы и наш мир/The history of our club. (Все, кто связан со стендовым моделизмом в г. Кировограде.)
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz