Среда, 24.04.2024, 22:23

Kingdom of 1:35 - Страница 9 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 9 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
Форум » Тестовый раздел » ТЕХНИКА » Kingdom of 1:35 (любителям техники)
Kingdom of 1:35
EroDromoДата: Вторник, 30.08.2011, 01:15 | Сообщение # 161
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
Дякую за увагу до моєї роботи. Трохи згодом дам опис та фото етапів роботи.
 
majorДата: Вторник, 30.08.2011, 01:22 | Сообщение # 162
Генерал-полковник
Группа: Лидеры+
Сообщений: 752
Статус: Offline
Чекаємо з нетерпінням...
 
EroDromoДата: Среда, 31.08.2011, 09:30 | Сообщение # 163
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
Обіцяний опис та фото.
На наведених фото видно, що були склеєні рама з кабіною частково і окремо кузов. Вирішив додати фігурку водія, зробити підставку, так як хотілося зробити «бувалу» вантажівку. У матчастині не сильний, тому планував додати те що, на мій погляд, буде бракувати або виправити що зможу.
З креслень були використані матеріали зі старого номера Моделіст-Конструктор, роботи Н. Полікарпова опубліковані в М-Хобі, а також все, що знайшов в Інтернеті.
Двері з боку водія була вирізані, щоб була можливість посадити фігурку водія. Були зашпакльовані утяжіни на рамі, в кабіні і на ресорах, вклеєна трубка, що імітує вихлопний патрубок. Наклеїв накладки з полістиролу на упори передніх ресор, а також наверх водорадіатора, додав зверху пробку. Всередині кабіни виготовив імітацію дерев'яного каркаса. На бічні капоти для обслуговування двигуна виготовив ручку і по парі замків з фольги та тянутого литника. Всередині кабіни додав ручки на двері, імітацію шкіряних петель. Також були зроблені накладки над порогами, на переднью частину кузова приклеїв похило імітацію брусків і «прикував» їх, нижні поперечні бруси були приведені до прямокутного вигляду. У кузові планувалася імітація вантажу під брезентом, для цього зробив каркас з літників. Склеїв тент, поглибив складки, прошпаклювати щілини. Приклеїв кузов, виготовив скоби, що кріплять його до рами, а також на передній балці додав болтів під такі ж скоби. Брезент в кузові імітував серветкою, яку просочив розведеним клеєм ПВА. Сам тент зсередини довелося вибирати в місцях, де він заходить на борт з посиленнями. Модель загрунтував нітрогрунтом для автомобілів. Додав ручки на двері зовні (рідні видалив), заклепки-болти, дріт до фари, а також знизу шасі всілякі тяги й важелі. Трохи допрацював причіпний пристрій, на тент приклеїв латки. Спинку сидіння підрізав по висоті. На покришках видалив шов, а на дисках коліс підшпаклював отвори і спробував їх виправити. На склі фари імітував розсіювач світла скрайбером, всередині самої фари зробив лампочку.



Потім була справа за фігуркою. Її узяв з набору від MiniArt 35028, той який під літерою А. Сидяча поза, нахилений вперед тулуб, зігнуті обидві руки і відкритий рот дозволяють створити образ водія в динаміці руху. Як мені вдалося - Вам судити. Під час роботи кермо скотилося на підлогу і було виявлене тільки під п'ятою ноги, довелося відновлювати. У фігурки були відпиляні руки в ліктьових суглобах і кисті рук. Також надрізав і підігнув вгору ступні ніг. Все це склеювалося і підганялося під кермо і посадку в кабіну. Хоча це була не найбільша фігурка, скло з боку водія довелося прибрати і знизу фігурку підточити, щоб не вийшов а-ля кабріолет. Пальці рук обжималися навколо бублика керма, відновлювалася і допрацьовувався одяг. На склінні кабіни був прибраний приплив, скло було вклеєно всередині рам.

Добавлено (31.08.2011, 09:26)
---------------------------------------------

Добавлено (31.08.2011, 09:28)
---------------------------------------------


Підставку виготовив з шматка ДСП, товщиною 38мм. Обклеїв його чорним кантом, зверху наклеїв пінопласт за допомогою ПВА. Після формування пінопласту ножем він був покритий акриловою шпаклівкою по дереву. Поки шпаклівка застигала, накатав сліди в колії, втиснув і вклеїв гілочки дерев. Вони імітували те, що підкладали під колеса при подоланні бездоріжжя.
Вантажівка була пофарбована Model Master - ом, намішаним з різних кольорів, покрита футурою. Наклав деколь, знову глянцевий лак. Тент, брезент, капот і дерев'яна кабіна фарбувалися різними відтінками зеленої фарби. Всередині кабіна пофарбована кремовою фарбою, шкірозамінник - коричневою, приладова дошка, органи управління та шини - чорною. Потім різні тонування, забруднюваня, змивки, фільтра і так до тих пір, поки не став подобатися. Для цього застосовую масляні, темперні, акварельні фарби і гуаш, а також пастельні крейди. Фігурка фарбувалася в основному темперною фарбою Майстер Клас, підставка гуашшю і акриловим лаком Сонет. Всередину кабіни поклав німецький автомат, якому додав ремінь, виготовлений з фольги.
Зробив остаточну збірку. У тенті просвердлив отвори, наклеїв колечка з мідного дроту і простягнув нитку, яка імітує мотузку, натягуюча тент на каркас. Приготував розчин з шпаклівки Knauf, фарби і розчинника. Забризкав нею модель, сдувая суміш з пензлика аерографом. Ще раз пофарбував, тонував і лакувати глянсовим лаком, вирівнюючи колірну гамму моделі і підставки. Приклеїв склоочисник для лобового скла.

Добавлено (31.08.2011, 09:30)
---------------------------------------------


Варіант деколі показує вантажівку 2-го Українського фронту, р-н Кіровограда, зима 1944 р. я не знайшов документального підтвердження даного варіанту і мені не зустрічалися двоколірні камуфляжі на фотографіях, однотонна забарвлення мені здалося більш правдоподібним.
Дякую за увагу. З повагою ED.

Сообщение отредактировал EroDromo - Среда, 31.08.2011, 09:24
 
majorДата: Среда, 31.08.2011, 11:18 | Сообщение # 164
Генерал-полковник
Группа: Лидеры+
Сообщений: 752
Статус: Offline
Белиссимо..... biggrin

Добавлено (31.08.2011, 11:18)
---------------------------------------------
Хочу машинку!!!.... sob sob sob sob sob sob :'( :'( :'( :'(

 
kluewДата: Среда, 31.08.2011, 13:10 | Сообщение # 165
Моделист 2009 года (FMC)
Группа: победители+
Сообщений: 1673
Статус: Offline
Валерьевич !!! Нет слов - applause applause applause applause applause applause applause

?-!
 
BACSДата: Среда, 31.08.2011, 13:21 | Сообщение # 166
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
А чому скромно промовчали про технологію виготовлення грязюки, снігу та калюжі? Поділіться досвідом?

Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
majorДата: Среда, 31.08.2011, 18:33 | Сообщение # 167
Генерал-полковник
Группа: Лидеры+
Сообщений: 752
Статус: Offline
Так! хочемо знати "походження" снігу калюж та грязюки.... smile
 
EroDromoДата: Среда, 31.08.2011, 20:13 | Сообщение # 168
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
Quote
А чому скромно промовчали про технологію виготовлення грязюки, снігу та калюжі? Поділіться досвідом?


Quote
Так! хочемо знати "походження" снігу калюж та грязюки....


Відповіді на всі питання є.
Quote
Підставку виготовив з шматка ДСП, товщиною 38мм. Обклеїв його чорним кантом, зверху наклеїв пінопласт за допомогою ПВА. Після формування пінопласту ножем він був покритий акриловою шпаклівкою по дереву. Поки шпаклівка застигала, накатав сліди в колії, втиснув і вклеїв гілочки дерев. Вони імітували те, що підкладали під колеса при подоланні бездоріжжя.


Quote
підставка гуашшю і акриловим лаком Сонет.


Quote
Приготував розчин з шпаклівки Knauf, фарби і розчинника. Забризкав нею модель, сдувая суміш з пензлика аерографом. Ще раз пофарбував, тонував і лакувати глянсовим лаком, вирівнюючи колірну гамму моделі і підставки.


Quote
а потім малярні роботи (на два місяця wacko )


Ще дам таке пояснення.
У Вас усіх є змога мати доступ до купи різної літератури та відеоматеріалів, але поки Ви не будете практикувати, вся інформація - даремно потрачений час. Тому, щоб мені досягти влаштовуючого результату, приходиться робити не один чи два підходи з пензликом. Дехто робить це за раз, дехто за декілька днів. Мені подобається така творчість, мені приємно коли мої роботи цікаві і для Вас. Сніг імітував содою на ПВА.
Дякую за коментари та увагу. wink
 
BACSДата: Понедельник, 05.09.2011, 22:15 | Сообщение # 169
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
Викладаю дофарбовану 72 -ку. На жаль фотоапарату наразі немає, фотографував товариш, ввечері, під 60 ватною лампою та зі спалахом cool
Прикрепления: 0538825.jpg (173.7 Kb) · 8990131.jpg (172.5 Kb) · 1986551.jpg (103.8 Kb) · 7671032.jpg (129.1 Kb)


Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
BACSДата: Понедельник, 05.09.2011, 22:17 | Сообщение # 170
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
Трішки ще..
Прикрепления: 8236482.jpg (98.9 Kb) · 6892749.jpg (75.8 Kb) · 2459783.jpg (118.4 Kb)


Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
ВПКДата: Понедельник, 05.09.2011, 22:39 | Сообщение # 171
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
А что это с башней в районе люка с пулемётом?

То инь, то ян - это и называется Дао.
 
BACSДата: Понедельник, 05.09.2011, 22:52 | Сообщение # 172
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
Где именно - укажите.

Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
ВПКДата: Понедельник, 05.09.2011, 23:06 | Сообщение # 173
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
BACSДата: Понедельник, 05.09.2011, 23:36 | Сообщение # 174
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
Ви маєте на увазі дефекти тонування чи броньові (я так думаю) накладки

Добавлено (05.09.2011, 23:32)
---------------------------------------------
ось фото

Добавлено (05.09.2011, 23:34)
---------------------------------------------
Щось не те залив

Добавлено (05.09.2011, 23:36)
---------------------------------------------
Пробую ще раз

Прикрепления: 2809178.jpg (135.6 Kb)


Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
BACSДата: Понедельник, 05.09.2011, 23:38 | Сообщение # 175
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
Іще cool
Прикрепления: 7628962.jpg (376.2 Kb)


Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
ВПКДата: Вторник, 06.09.2011, 08:41 | Сообщение # 176
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Quote (BACS)
броньові (я так думаю) накладки
Я тоже так думаю. Но на одних танках такая фигня есть, а на других - нет. Воооовка! Помоги.
pray

Добавлено (06.09.2011, 08:17)
---------------------------------------------

Добавлено (06.09.2011, 08:33)
---------------------------------------------

Добавлено (06.09.2011, 08:37)
---------------------------------------------

Добавлено (06.09.2011, 08:38)
---------------------------------------------

Добавлено (06.09.2011, 08:41)
---------------------------------------------


То инь, то ян - это и называется Дао.
 
fmcДата: Вторник, 06.09.2011, 10:58 | Сообщение # 177
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Quote (ВПК)
Воооовка! Помоги.

Это резинотканевые бортовые экраны, из этого материала также сделаны боковые щитки на гусеницах и лобовой щит biggrin На первых базовых сериях их небыло, только с Т-72А, и то, по-моему, с поздних выпусков.

 
ВПКДата: Вторник, 06.09.2011, 12:10 | Сообщение # 178
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Спасибо. smile

То инь, то ян - это и называется Дао.
 
EroDromoДата: Среда, 07.09.2011, 20:07 | Сообщение # 179
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
Мені сподобався Т-72. Якщо модель від "Зірки", то досить значна частина роботи йде на підготовку перед збираням.
 
ЭкспертДата: Пятница, 09.09.2011, 18:44 | Сообщение # 180
Генерал-лейтенант
Группа: Авторы
Сообщений: 346
Статус: Offline
Недает мне покоя мой Тигр Порше, вот ходовая часть именно............... как ваше мнение?????????



Удивительное рядом.
 
Форум » Тестовый раздел » ТЕХНИКА » Kingdom of 1:35 (любителям техники)
  • Страница 9 из 10
  • «
  • 1
  • 2
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz