Среда, 24.04.2024, 05:34

МиГ-3уд от Хобби-Босс, 1/72 - Страница 2 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: denkhorosh  
Форум » Тестовый раздел » АВИАЦИЯ » МиГ-3уд от Хобби-Босс, 1/72 (старая поделка)
МиГ-3уд от Хобби-Босс, 1/72
ВПКДата: Понедельник, 29.04.2013, 18:44 | Сообщение # 21
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Вот тут по-моему виден хорошо стык частей козырька.
Прикрепления: 6659762.jpg (63.7 Kb)


То инь, то ян - это и называется Дао.

Сообщение отредактировал ВПК - Понедельник, 29.04.2013, 18:45
 
PetrovДата: Понедельник, 29.04.2013, 21:42 | Сообщение # 22
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Це хорошо видно торець того самого "дополнительного оборудования" або "вмонтированого скла" бо для того щоб укріпити різні частини козирька треба значно ширша, назовемо, дуга. Бо там треба розташувати прижимні болти до тогож булоб  добре видно ці самі "дуги" і не треба було сперечатися та гадати що то таке.
 
ВПКДата: Вторник, 30.04.2013, 17:20 | Сообщение # 23
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline

Читаем по стрелочке: "лобовое стекло из трех частей и линия совмещения между его прозрачными панелями(без рамки)"... ну как-то так. biggrin
Прикрепления: 9426471.jpg (192.1 Kb)


То инь, то ян - это и называется Дао.

Сообщение отредактировал ВПК - Вторник, 30.04.2013, 17:26
 
PetrovДата: Вторник, 30.04.2013, 19:04 | Сообщение # 24
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Знову уважно передивився усі фото і не знайшов навідь натяку на стики. Якщо козирьок з 3-х частин то повинен бути стик. Де він? НЕ-МА-Є. Те що "лобовое стекло из трех частей и линия совмещения между его прозрачными панелями(без рамки)" це є бредятина тому що клея тоді просто не існувало який би з'єднав ці частини і забеспечив би надійне кріплення. Навідь сучасні літаки мають сталеві кострукції до яких прижимними болтами притягуються частини остекління які у свою чергу захищені металевими панелями або смужками.Все це нагромадження  булоб хорошо видно. Повір що це я знаю не зі сторінок журналів. А сьогодені технології відрізняються від технологій того часу. Правда? Навідь якщо припустити таку можливість то подумай про те що плекс грав при набігаючому потоці, при еволюціях літака де бувби такий козирьок? Отож!
Вадиме, коли я буду робити цю модель то у мене (завдячуючи тобі, твоїм знахідкам) не буде сумніву як робити козирьок. Я вже писав про це. Тоб-то: знесу те що імітує дуги, відпалірую, з внутрішньої сторони наклею прозорий плекс-бронескло. І це буде грамотним рішенням. Що і тобі совітую зробити (як що є бажання). Ще раз дякую за підсказку!


Сообщение отредактировал Petrov - Вторник, 30.04.2013, 19:08
 
ВПКДата: Вторник, 30.04.2013, 22:46 | Сообщение # 25
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Думаю, что человек (Массимо Теситори) достаточно порылся по источникам, чтобы такое писать. Ну не верите, так не верите. А дуги убирать надо однозначно. А дальше нужно смотреть по конкретному экземпляру МиГа - надо что-то делать вместо них или не надо. Можно много ссылаться на какой-то опыт, но и техническая мысль - штука творческая. Сумели как-то сделать трехсекционный козырек без болтов - значит сумели.

То инь, то ян - это и называется Дао.
 
PetrovДата: Среда, 01.05.2013, 22:31 | Сообщение # 26
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Перша частина - Плексовий суцільний козирьок
Друга частина - Броньоване скло приліплене до лобового скла
Третя частина - Металева частина козирька.

Цитата (ВПК)
убирать надо однозначно
Слава Богу, погодився smile Набридло топтатися на одному і томуж місці. З цим склом забув про що хотів спитати. Да ладно!


Сообщение отредактировал Petrov - Среда, 01.05.2013, 23:50
 
EroDromoДата: Среда, 01.05.2013, 23:06 | Сообщение # 27
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 805
Статус: Offline
Броньованого скла  вмонтованого в лобову частину фонаря на МіГ-3 не було. Є дані, що було поставлено на завод 36 комплектів 19 серпня 1941 року. Про цирк з встановленням, дивіться фото.
 


Сообщение отредактировал EroDromo - Среда, 01.05.2013, 23:07
 
PetrovДата: Четверг, 02.05.2013, 00:01 | Сообщение # 28
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Цитата (Petrov)
Друга частина - Броньоване скло приліплене до лобового скла
Ед, я й писав про це поіншому не назовеш. Спочатку випускають одне, а потім сушать голови як це вдосконалити, змінити, доповнити і таке інше. А ти потім ламай голову що то таке.
 
ВПКДата: Воскресенье, 05.05.2013, 09:22 | Сообщение # 29
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Обсмотрел ещё раз модель - там не переплет, там расшивка. Её просто красить не надо было и никакой дискуссии не было бы.

То инь, то ян - это и называется Дао.
 
majorДата: Воскресенье, 05.05.2013, 21:34 | Сообщение # 30
Генерал-полковник
Группа: Лидеры+
Сообщений: 752
Статус: Offline
Цитата (EroDromo)
дивіться фото.
Прикольно бронестекло поставили...
 
Форум » Тестовый раздел » АВИАЦИЯ » МиГ-3уд от Хобби-Босс, 1/72 (старая поделка)
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz