Суббота, 20.04.2024, 15:10

Выставка / Scale model show - Страница 18 - Форум
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Форум » Тестовый раздел » КЛУБ FMC КИРОВОГРАД » Выставка / Scale model show
Выставка / Scale model show
ВАНЯДата: Пятница, 20.05.2011, 19:54 | Сообщение # 341
Группа: Удаленные





Видел Я с Савою! Классный аппарат.

Добавлено (20.05.2011, 19:54)
---------------------------------------------
Сильно у Немцев!

 
МиколаДата: Среда, 22.06.2011, 22:47 | Сообщение # 342
Группа: Удаленные





А як було добре, коли всі займалися моделізмом, виставки проводили. Я відвідував дві, це свято, ось тільки деякі Іванові моделі псували загальне враження, а так все було чудово! Мені особливо подобалися моделі пана Клюєва. Шановні, займайтеся моделізмом, досить політіки.

Дякую адмінові за можливість завантажувати відео у HTML режимі biggrin

 
PetrovДата: Среда, 22.06.2011, 23:07 | Сообщение # 343
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
applause applause applause
 
fmcДата: Четверг, 23.06.2011, 00:44 | Сообщение # 344
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Quote (Микола)
Дякую адмінові за можливість завантажувати відео у HTML режимі

Да, вижу, у Мыколы вышло, значит и у остальных получится.
 
ВАНЯДата: Пятница, 01.07.2011, 17:38 | Сообщение # 345
Группа: Удаленные





Если мои модели портят Вам вИд, ноги моей на ваших выставках не будет.
 
fmcДата: Пятница, 01.07.2011, 18:32 | Сообщение # 346
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Quote (ВАНЯ)
Если мои модели портят Вам вИд, ноги моей на ваших выставках не будет.

Это мнение Миколи и поэтому не стоит так драматизировать и ты снова делишь всех на наших и ваших, спокойно.
 
BACSДата: Пятница, 01.07.2011, 20:25 | Сообщение # 347
майор медицинской службы
Группа: Победители
Сообщений: 254
Статус: Offline
Я завжди вважав моделістів за толерантних людей, кожен проходить свої етапи зросту (хто швидко , хто повільно), тому рахую абсолютно некоректним висловлювання пана Миколи sad . Є конструктивна критика, та і девіз на головній сторінці ніхто не відміняв. Я не хочу організовувати чергову суперечку, але висловлюю свою підтримку Іванові. Це моя особиста позиція.

Добавлено (01.07.2011, 20:25)
---------------------------------------------
І закликаю відноситись до таких підначок спокійніше. Всі тут дорослі люди. На наступну виставку і я надам моделі. Хоча і "стрьомно"- попадеться такий Микола - відіб'є охоту виставлятись wink


Скажи нет перепилам! Строй красивые модели!
 
ВАНЯДата: Пятница, 01.07.2011, 20:27 | Сообщение # 348
Группа: Удаленные





Спасибо! Но я выразил свое отношение к Николаю.
 
PetrovДата: Пятница, 01.07.2011, 21:19 | Сообщение # 349
Генерал-полковник
Группа: лидеры++
Сообщений: 1020
Статус: Offline
Як на мене виставка це шоу для відвідувачів а для моделістів надати можливість оцінити колегам твій труд.Можливість почути зауваження,поради і нарешті критику(тільки конструктивну) бо без цього немає розвитку як моделіста.А що до висловлювань і оцінках треба дотримуватися коректності та без приниженя гідності.
 
МиколаДата: Пятница, 01.07.2011, 22:05 | Сообщение # 350
Группа: Удаленные





Оце так, на сайті з`явився новий цап-выдбувайло happy .
Шановні, спочатку треба дивитися на дату повідомлення, тоді мене ще паплюжили останніми словами, подруге - мені дійсно не подобаються деякі моделі Івана, так що тепер, я повинен його поцілувати в дупу, вибачте. Та я нічого не маю проти Івана. Мені довподоби його UH-1, Супер Сейбр також не погано зроблено, але є і невдалі роботи, такі що не личать досвідченому фахівцеві. Вони складають враження, що людина сіла, зляпала модель за один вечір і бігом хвалитися. Не треба на мене обурюватися, бо це моє особисте враження і воно має такеж право на існування як і хвала.
Віталію, ваші моделі - супер, дещо перебір багнюки на СКАДі, але ЗіЛ-131 - просто бомба.

Щодо моїх здібностей, так я вже казав і можу повторити, так я нестепний до моделювання, мені навідь до Івана треба тягтися як салабону. Але і мене затягло. Щовечора клепаю Сі Хок і отримую не аби яке задоволення biggrin
 
ВАНЯДата: Пятница, 01.07.2011, 22:13 | Сообщение # 351
Группа: Удаленные





Коля я Ваших моделей не видел! И критики такой не приемлю! Покажите. что Вы сделали а потом и говорите, низкие деферамбы мне петь не надо. Я цену своей мазне знаю. И некого учить не хочу. У кажтого свой уровень. Вашего я не видел. Покажите.
 
ВАНЯДата: Пятница, 01.07.2011, 22:31 | Сообщение # 352
Группа: Удаленные





Да ладно! Коля-если Вы таковой есть. Покажите свои работы! Вот и все! Еслебы мне это сказал Володя, Влад, или Леша , я промолчал но Вы-Увы-молчите, пока не покажите Свои работы.
 
ВАНЯДата: Пятница, 01.07.2011, 22:32 | Сообщение # 353
Группа: Удаленные





Я никогда похвальком небыл. Но ИМЕННО ВЫ ЗАСТАВЕЛИ МЕНЯ ЗАМОЛЧАТЬ!
 
fmcДата: Пятница, 01.07.2011, 22:41 | Сообщение # 354
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Вань, да делает он и был он у меня, забрал декаль. Привозил модель на показ, сейчас с расшивкой возится, посмотрим что выйдет. Хотелось бы что бы он её выкладывал, но пока нет, почемуто... cool
 
ВПКДата: Пятница, 01.07.2011, 22:47 | Сообщение # 355
...таки панда!
Группа: Авторы
Сообщений: 1734
Статус: Offline
Ну какая разница! Сделает - покажет готовую. Когда сочтёт нужным - покажет и процесс. cool Дааа, встретились два одиночества на узенькой дорожке... Нашла коса на камень. happy

То инь, то ян - это и называется Дао.
 
fmcДата: Пятница, 01.07.2011, 22:50 | Сообщение # 356
Глав. Ком.
Группа: Администраторы
Сообщений: 2502
Статус: Offline
Quote (Микола)
невдалі роботи, такі що не личать досвідченому фахівцеві

Николай хватит уже. Ты мне так всех моделистов загонишь в подполье! Держи себя в рамках, ты уже как депутат, убиваешь наповал своими террадами.
 
ВАНЯДата: Пятница, 01.07.2011, 23:40 | Сообщение # 357
Группа: Удаленные





Пусть помнит правила моделизма. Сначало покажи потом критикуй! Чьи я модели критиковал, или прикаловался над работами.
 
МиколаДата: Суббота, 02.07.2011, 00:24 | Сообщение # 358
Группа: Удаленные





Quote (ВАНЯ)
Пусть помнит правила моделизма. Сначало покажи потом критикуй! Чьи я модели критиковал, или прикаловался над работами.

sad poor ну ти і sob
 
ВАНЯДата: Суббота, 02.07.2011, 00:38 | Сообщение # 359
Группа: Удаленные





Да в ВАШИХ ГЛАЗАХ Я КОНЧЕНЫЙ! Именно В Вашших НиколаЙ1На большие я от Вас лично не расчитываю. Зря.
 
ВАНЯДата: Суббота, 02.07.2011, 00:39 | Сообщение # 360
Группа: Удаленные





Зря сунулся с Вами вести расговор!
 
Форум » Тестовый раздел » КЛУБ FMC КИРОВОГРАД » Выставка / Scale model show
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024Создать бесплатный сайт с uCoz